0
  • سبد خرید شما خالی است !

همه چیز درباره اکسیر نخل

به وب سایت شرکت اکسیر نخل خوش آمدید.

 

                           

شرکت اکسیر نخل سپاهان با هدف ارتقا و توسعه صنایع تبدیلی، تولید فرآورده های خرما و بهره برداری مطلوب از این ثروت ملی کشور و اعتلای فرهنگ تولید و مصرف محصولات ارگانیک و سالم و طبیعی در سال 1398آغاز به کار نمود. از آنجاییکه در سالهای اخیر با توجه به تاسیس کارگاههای هسته گیری خرما به جهت صادرات ، تولید هسته خرما در کشور زیادتر شده ، در طی تحقیقات خود به این نتیجه رسیدیم که به دلیل خواص دارویی و ارزش غذایی بالا استفاده های زیادی می توان از آن نمود در حالیکه امروزه کمتر مورد استفاده قرار گرفته است. 

برای اینکه هسته خرما قابل مصرف به شیوه خوراکی باشد باید به پودر تبدیل شود. بدین منظور نسبت به تهیه هسته خرما  از کارگاههای بهداشتی اقدام نمودیم و برای پاکسازی ، شستشو و ضد عفونی  هسته خرما با متد روز  و سازگار با مواد غذایی از دستگاههای شستشوی هسته خرما به صورت صنعتی در محیطی کاملا بهداشتی استفاده نمودیم.

شایان ذکر است پودر هسته خرما در محیطی کاملا بهداشتی و با نظارت و مجوز سازمان غذا و دارو تهیه شده و با مرغوبترین کیفیت و به صورت 100% خالص ، طبیعی ، خام  و بدون هر گونه مواد افزودنی با برند تجاری مهرآسا در اختیار مصرف کنندگان  گرامی قرار می گیرد .

شرکت اکسیرنخل سپاهان آماده همکاری با کارخانجات تولیدی مواد غذایی در زمینه تامین آرد هسته خرما به عنوان ماده اولیه مورد استفاده در صنایع غذایی می باشد .

امید است که با یاری خداوند متعال بتوانیم تولید این محصول که تلفیقی از مذهب ، سنت و علم روز می باشد را گسترش دهیم و از خواص بی نظیر آن در کشور عزیزمان بهره ببریم و بتوانیم تحولی در نظام سلامت جامعه خود ایجاد نماییم.