احداث کارخانه تولید قهوه در همدان

توضیحات:

 • به نام خدا

  اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم اسدآباد همدان در مجلس با اشاره به تامین قهوه ی مصرفی از طریق واردات و خروج ارز از کشور و از طرفی مهیا بودن شرایط برای سرمایه گذار داخلی، احداث کارخانه ی تولید قهوه در کشور را ضروری دانست.

  تاسیس کارخانه تولید قهوه در همدان

  وی با بیان اینکه شرایط برای سرمایه گذار طرح در استان و شهرستان کاملا مهیا است تصریح کرد: در حال حاضر در کشور کارخانه تولید قهوه وجود ندارد و نیاز مصرفی قهوه به صورت واردات تامین می‌شود بنابراین با احداث این کارخانه علاوه بر رفع نیاز داخلی، می‌توانیم مازاد تولید این کارخانه را به کشور عراق صادر کنیم.

  عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: به زودی کارخانه تولید قهوه در اسدآباد احداث می‌شود.

   

  به گزارش تسنیم، رنجبرزاده اظهارداشت: احداث کارخانه تولید قهوه در شهرک صنعتی اسدآباد با اعتباری بیش از ۷ میلیارد تومان و با اشتغال زایی ۷۰۰ نفر توسط سرمایه گذار خارجی احداث می‌شود.

  سرمایه گذاری در کارخانه تولید قهوه همدان

  وی افزود: سرمایه گذار این طرح، برای احداث کارخانه قهوه و طرح توسعه در نظر گرفته شده پروژه برای کارخانه بیسکویت و آبنبات نیازمند زمینی به مساحت ۶ هکتار در شهرک صنعتی است که واگذاری زمین مورد نظر و مجوز اجرای طرح در هفته آینده به این سرمایه گذار داده می‌شود.

  نماینده مردم اسدآباد در مجلس با اشاره به تعهد یکساله عملیات احداث و راه‌اندازی این طرح گفت: این کارخانه در یک شیفت کاری نیازمند ۲۵۰ نفر نیرو و در سه شیفت کاری نیازمند ۷۰۰ نفر نیروی کار به صورت مستقیم خواهد بود به همین دلیل احداث این کارخانه در رفع بیکاری و اشتغال زایی شهرستان تاثیر به سزایی دارد.

   

  عضو هیئت رئیسه مجلس ابراز کرد: ماشین آلات مورد نیاز کارخانه و مواد اولیه تولید قهوه از کشور اندونزی تهیه شده و در کارخانه قهوه اسدآباد تبدیل به پودر قهوه می‌شود.

  رنجبرزاده با بیان اینکه برای افزایش توان برق شهرک صنعتی اسدآباد به اعتباری بیش از ۷ میلیارد تومان نیاز است، عنوان کرد: با پیگیری‌های لازم در دیدار اخیر با وزیر نیرو و وزیر صنعت موافقت تخصیص ۷ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیرساخت برق شهرک صنعتی اسدآباد اخذ شده است.

  ساخت کارخانه تولید قهوه و محصولات جانبی در ایران

  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان، شماری از سرمایه گذاران کشور اندونزی و تیم اقتصادی استاندار همدان به همراه نماینده و مسئولان محلی از شهرک صنعتی اسدآباد برای معرفی زمین مورد نیاز بازدید کردند.
  رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد از واگذاری ۶ هکتار زمین مورد نیاز برای ساخت کارخانه قهوه و مواد خوراکی جانبی آن در شهرک صنعتی اسدآباد خبر داد و گفت : همه مسئولان استانی و شهرستانی و تیم سرمایه گذاری مصمم هستند که این کار اقتصادی و تاثیر گذار در بخش اشتغال به نتیجه برسد.

  سرمایه ی خارجی برای احداث کارخانه

  وی افزود: ۱۰۰ درصد سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران از کشور اندونزی انجام و برای ۲۵۰ نفر مستقیم شغل ایجاد می‌شود.
  فرماندار اسدآباد هم از معافیت مالیاتی گروه سرمایه گذاری اندونزی در شهرک صنعتی خبر داد و گفت: با حمایت استاندار و تیم اقتصادی استان مجوز‌های لازم برای ساخت کارخانه قهوه در اسدآباد در کمتر از یک روز انجام می‌شود.
  گفته می شود شهرک صنعتی اسدآباد با ۱۰۰ هکتار وسعت آماده واگذاری به سرمایه گذاران بخش خصوصی داخلی و خارجی است و با حمایت استاندار همدان و دستگاه‌های خدمات رسان همه زیر ساخت‌ها فراهم است.
  نماینده تیم اقتصادی از کشور اندونزی هم همکاری و مساعدت و جدیت مدیران استانی و محلی را در سرعت بخشیدن به ساخت این کارخانه قابل تقدیر دانست. پیش بینی می شود کارخانه تولید قهوه و محصولات جانبی در کمتر از یکسال در اسدآباد ساخته شود.

   


 • تهیه و تنظیم توسط اکسیر نخل
  تماس : 09055960020
  انتشار مطلب در :