خرید آسیاب قهوه n600 برقی

توضیحات:

 • به نام خدا

  آسیاب قهوه n600 یکی از آسیاب های محبوب در بین کافی شاپ دار ها و علاقه مندان به قهوه است زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم از کیفیت خوبی برخوردار است.

  این آسیاب قهوه از نوع آسیاب برقی چرخ دنده ای می باشد که دارای 16 روش مختلف آسیاب و به صورت اتومات می باشد.

  معرفی آسیاب قهوه ان 600

  این محصول یکی از آسیاب قهوه های ساخت چین است که از کیفیت خوبی برخوردار است و در بیشتر کافی شاپ های شهر تهران مورد استفاده قرار گرفته و از همین رو نیز اسمش سر زبان ها افتاده است.

  مخزن این آسیاب قهوه ظرفیت 200 گرم قهوه را دارد و در هر سری آسیاب کردن که بر اساس انتخاب نوع آسیاب حدود 5 الی 10 دقیقه زمان می برد برای استفاده در منزل و کافی شاپ های کوچک بسیار مناسب است.

  این نوع آسیاب قهوه با توجه به قیمت مناسبی که دارد از تنظیمات بسیار خوبی برخوردار است و دارای 16 روش مختلف آسیاب قهوه می باشد که با توجه به دان قهوه ، نوع قهوه ساز و نوع نوشیدنی می توانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

  دوام بالای آسیاب قهوه n600 هم به محبوبیتش اضافه کرده ، از چند نفر از کافی شاپ دار های تهران که پرسیدم از چه نوع آسیاب قهوه ای استفاده می کنید ، جوابشون همین N600 بوده و از دوامش تعریف کردن و با آسیاب های مارک های مطرح همچون بوش و دلونگی یکی دونستند.

  از نظر تولید آلودگی صوتی خوب به نظر میرسه و به نسبت قدرتش صدای کمی تولید می کنه ، این ویژگی تو کافی شاپ ها خیلی موثره و فضای کافی شاپ که با یک موسیقی لایت ، رومانتیک شده رو از بین نمیبره.


 • تهیه و تنظیم توسط اکسیر نخل
  تماس : 09055960020
  انتشار مطلب در :