قهوه هسته خرما برای لاغری

توضیحات:

 • به نام خدا

  دانه های خرما می توانند به شما در کاهش وزن بدن کمک کنند ، هسته خرما بسیار غنی از آهن و فلوراید است ، سرشار از فیبر غذایی و اسیدهای چرب ضروری است که به کاهش وزن کمک می کند.

  برای کاهش وزن باید به طور متوسط ​​از قهوه هسته خرما استفاده شود. آنها غنی از آهن ، فیبر ، منیزیم و پتاسیم هستند و سرشار از عناصر ریز مغذی هستند ، که می توانند اشتها را کاهش دهد.

  فواید دمنوش قهوه هسته خرما برای لاغری

  عصاره هسته خرما از پودر هسته خرما آلی بدست می آید. اولین و مهمترین خاصیت هسته نخل کاهش قند خون است. اگر به دیابت مبتلا هستید ، شک نکنید که نوشیدن سه فنجان چای هسته خرما در روز می تواند تا حد زیادی به کاهش قند خون کمک کند. این نوشیدنی سنتی که با نام قهوه هسته خرما نیز شناخته می شود ، از خرمای بو داده به عنوان یک میوه بهشتی با خواص درمانی بی شماری تهیه می شود و سابقه طولانی در طب سنتی ایران دارد ، بنابراین ابوعلی سینا برای تنظیم قند و چربی به طور منظم قهوه هسته خرما می نوشد. خون ، کاهش ریزش مو ، آرامش اعصاب ، کاهش وزن و تقویت سیستم ایمنی بدن.

  عصاره هسته خرما حاوی مواد معدنی زیادی مانند آهن ، پتاسیم ، روی ، سلنیوم و ویتامین است. این محصول کاملاً طبیعی است ، طعمی کاملاً شبیه به قهوه داغ دارد و به دلیل کمبود کافئین جایگزین مناسبی برای افراد حساس به کافئین است و ویژگی های آن آن را به یک محصول لاغری در سبد خرید تبدیل می کند.

  قهوه هسته خرما دارای خواص درمانی و قدرتمندی است که پس از مدت کوتاهی استفاده متوجه تأثیرات و نتایج مثبت آن خواهید شد.

   


 • تهیه و تنظیم توسط اکسیر نخل
  تماس : 09055960020
  انتشار مطلب در :